EKİP ÜYELERİMİZ

Ceylan Kıvrak

“Saç tarama alanında kendimi özgür bırakmayı seviyorum. Hayal gücümden ilham alarak ortaya bir stil koymak hoşuma gidiyor.” Küçük yaşta mesleğe başlamış olan Ceylan Kıvrak 13 yıldır kuaför ve 7 yıldır MD ekibiyle birlikte çalışmakta.
Salon ve akademik boya ve renklendirme eğitimleri alarak kendini geliştirmeye devam eden Ceylan; özellikle kuru kesim ve modern stiller üzerinde çalışmaktadır.

Esra Bayraktar

“Renklerle özgürce dans etmeyi, yeni şeyler üretmeyi ve deneyimlemeyi çok seviyorum” Mesleki yolculuğuna 15 yıl önce Meslek Lisesi Kuaförlük ve Güzellik Bölümüne kayıt olarak başlayıp, mesleğe hissettiği tutku ve heyecanı edindiği tecrübeyi katıldığı uluslararası eğitimler ile sürekli besleyip geliştiren Esra; 12 yıldır MD Ekibiyle birlikte Renklendirme Uzmanlarımızdan biri olarak hizmet vermekte ve Mesleğine ilk günkü tutku ve heyecanla devam etmektedir. Bir çok Salon Eğitimleri ve Akademi (renk-kesim) Eğitimlerinin yanı sıra ;

İtalya floransa-Roma Ricardo Dinis - Jo Mckay ile (Global Artistic Director) Renk - Kesim Teknikleri
Hollanda Amsterdam- Netherlands Jo Mckay Renk - Balyaj Teknikleri
Serge Moreau Visagisme (total look) Toplam Görünüm Eğitimi Jo Mckay Antalya Salon Özel Renklendirme - Baleyaj Teknikleri eğitimlerine katılmıştır.

Filiz Öztürk

Manikürist İstanbul’da 2010 yılında manikürist ve makyöz olarak başladığı mesleğine son yıllarda moda olan nailart ve kalıcı ojeyide ekleyen Filiz; 2 yıldır Md Kuaförde mesleğine devam etmektedir.

Hatice Eda Alkaya

Okulundan başlayarak devam ettiği mesleğinde, MD Kuaförle uzun zamandır birlikte yol alıyor. Bu süre boyunca aldığı birçok estetik ve tekniklerle ilgili eğitimleri pekiştirdiği, tesadüfen yolunun kesiştiği meslekte geride bıraktığı 14 yılı keyifle ilham sağlamaya devam etmekte. Doku saçın yansımasıdır. Yarattığı dokunun, tutku ve yeniliğini dinamik tutmayı seviyor. İlhamını yüksek modadan, iklimlerden ve günümüzdeki digitalleşmeden alıyor. Renklerle öz dokunun dengesini koruyor. Toplam görünüm uzmanlığıyla, kişinin doğal durumuna uygun küçük dokunuşlarla kendi keşfini yaşamasına özen gösteriyor. Kişiyle stil belirleyen testler yaparak birlikte yol almak en keyif aldığı noktalardan. Saçın en doğal haline ulaşmak İçin doğal düşüşünü takip eden kuru kesim tekniklerini uygulamayı seviyor. İçindeki keşif yolculuğunda kişinin en etkili aksesuarı olan saç ile biçimlendirmeye devam ediyor.

•Estēe Lauder Companies London Ian Michael Black (hair colour-educator)
•Total look Visagisme (Serge Moreau)
•Coloroskopi
•Vidal Sassoon Haircut Certifie
•Aveda Master Jeam •Aveda Global Fashionista
•Cut & Colour (Bertram K) •İnnovative Cutting Seminar ( Bastian Casatetto) Jo Mckay Antalya (creative colour -educator)
•Ricardo Dinis (hair cutting-educator)

İhsan KARA

Anatomik Kesim Uzmanı “ Uzun vadede edineceğim tecrübeyi içimdeki tutku ve heyecanla birleştirerek sektörde farkındalık yaratacak, yenilikçi yaklaşımlara yön vermeyi hayal ediyorum.” Mesleki eğitim okulunda başladığı yolculuğuna henüz öğrenciyken kariyer hedefi olarak belirlediği “MD Ekibinin bir parçası olmak” hayalini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğuyla 4 yıldır Md ekibindedir. 4 yıl erkek berberliği deneyimini Bay - Bayan kuaförü olarak devam ettiriyor.

*Aveda ve Aveda Global’in Renk ve Ürün Eğitimleri Güzellik ve Saç Bakım Alan Eğitimi
*Kadir Alkan- Anatomik Saç Kesimi Eğitimi
*Anatomik Saç Kesimi Yarışması 1.’liği
*Hush Akademi Baleaj ve Renk Tekniği Eğitimi

Tansu Tekin

“ Müşterilerimin ihtiyaçlarını, en iyi şekilde anlayıp kendi vizyonum ile birleştirerek hayal ettiği sonuca ulaşmasını sağlamak benim sanatımdır.” 35 yıl önce İstanbul’da manikürist ve güzellik uzmanı olarak başladığı kariyerine 3 yıldır MD Ekibinin bir parçası olarak devam etmektedir. Geçtiğimiz senelerde katıldığı kapsamlı eğitimler ve kariyerinde ki deneyimler ile birlikte çok yönlü yeteneklerini sanatına yansıtmaktadır.

Ümmühan Işık

Makyöz Meslek Lisesi Kuaförlük ve Güzellik Bölümü öğrencisi olarak başlayıp, 12 yıldır bu sektörde ve Md kuaförde aktif bir şekilde çalışıyorum. Kendimi geliştirmek adına Mac, Kryolan gibi makyaj alanında global markaların makyaj seminerlerine katıldım. Ve makyajın yanı sıra Kaş Dizaynı , Kaş-Kirpik Laminasyonu konusunda Yumilashes markasından eğitim alıp bu konuda uzmanlaştım. Serge Moreau dan Total Look (toplam görünüm) uzmanlığı eğitimi, Aveda markasıyla birlikte İtalya Milano’da hair makeup look learn eğitime katılma fırsatım oldu. Yenilikler ve vizyonumu geliştirecek akımları takip etmek bana heyecan veriyor ve her geçen gün kendimi güncellememde yardımcı oluyor.

Yağmur Veske

15 yıldır MD KUAFÖR’de profesyonel olarak calışmaktayım. Coloristim renkler ile özgürce hareket etmeyi seviyorum. Mesleki anlamda Londra, İtalya ve Türkiye de bir çok kez eğitim aldım.
Eğitim & Sertifika;
Estēe Lauder Companies Londra Ian Michael Black (Aveda Global Artist) İleri Seviye Renklendirme
İtalya Floransa - Roma Ricardo Dinis - Allenruiz (Global Artistic Director) Kesim Teknikleri
İtalya Milano 2019 (Free movemet - sleek wet look - back to 90 s)
Jo Mckay Ankara (Global Artist) Baleyaj Teknikleri KARTALKAYA
Ayurvedik Yaşam Jo Mckay Antalya Salon Özel Renklendirme - Baleyaj Teknikleri
Serge Moreau Visagisme (total look) Toplam Görünüm Eğitimi

Osman Dağdelen

1990 yılında erkek berberlik mesleğine Ankara’da başladım. Antalya MD Kuaförde devam etmekteyim. Loreal, Kerastase, Vella, Aveda gibi markaların çeşitli seminer ve eğitimlere katıldım.