EKİP ÜYELERİMİZ

Ceylan Kıvrak (Kuaför)

“Saç tarama alanında kendimi özgür bırakmayı seviyorum. Hayal gücümden ilham alarak ortaya bir stil koymak hoşuma gidiyor.” Küçük yaşta mesleğe başlamış olan Ceylan Kıvrak 13 yıldır kuaför ve 7 yıldır MD ekibiyle birlikte çalışmakta. Salon ve akademik boya ve renklendirme eğitimleri alarak kendini geliştirmeye devam eden Ceylan; özellikle kuru kesim ve modern stiller üzerinde çalışmaktadır.

Esra Bayraktar (Kuaför)

“Renklerle özgürce dans etmeyi, yeni şeyler üretmeyi ve deneyimlemeyi çok seviyorum” Mesleki yolculuğuna 15 yıl önce Meslek Lisesi Kuaförlük ve Güzellik Bölümüne kayıt olarak başlayıp, mesleğe hissettiği tutku ve heyecanı edindiği tecrübeyi katıldığı uluslararası eğitimler ile sürekli besleyip geliştiren Esra; 12 yıldır MD Ekibiyle birlikte Renklendirme Uzmanlarımızdan biri olarak hizmet vermekte ve Mesleğine ilk günkü tutku ve heyecanla devam etmektedir. Bir çok Salon Eğitimleri ve Akademi (renk-kesim) Eğitimlerinin yanı sıra ;İtalya floransa-Roma Ricardo Dinis - Jo Mckay ile (Global Artistic Director) Renk - Kesim TeknikleriHollanda Amsterdam- Netherlands Jo Mckay Renk - Balyaj TeknikleriSerge Moreau Visagisme (total look) Toplam Görünüm Eğitimi Jo Mckay Antalya Salon Özel Renklendirme - Baleyaj Teknikleri eğitimlerine katılmıştır.

Filiz Öztürk (Manikürist)

Manikürist İstanbul’da 2010 yılında manikürist ve makyöz olarak başladığı mesleğine son yıllarda moda olan nailart ve kalıcı ojeyide ekleyen Filiz; 2 yıldır Md Kuaförde mesleğine devam etmektedir.

Yağmur Veske (Kuaför)

15 yıldır MD KUAFÖR’de profesyonel olarak calışmaktayım. Coloristim renkler ile özgürce hareket etmeyi seviyorum. Mesleki anlamda Londra, İtalya ve Türkiye de bir çok kez eğitim aldım.Eğitim & Sertifika;Estēe Lauder Companies Londra Ian Michael Black (Aveda Global Artist) İleri Seviye Renklendirmeİtalya Floransa - Roma Ricardo Dinis - Allenruiz (Global Artistic Director) Kesim Teknikleriİtalya Milano 2019 (Free movemet - sleek wet look - back to 90 s)Jo Mckay Ankara (Global Artist) Baleyaj Teknikleri KARTALKAYAAyurvedik Yaşam Jo Mckay Antalya Salon Özel Renklendirme - Baleyaj TeknikleriSerge Moreau Visagisme (total look) Toplam Görünüm Eğitimi

Ayşenur Şaşmaz (Manikürist)

2018 yılında meslek hayatıma manikürist olarak başladım. Jel tırnak, kalıcı oje, kaş alımı, kaş laminasyonu, kirpik lifting üzerine seminer ve eğitimlere katıldım. 2 yıldır MD Kuaför ekibinde profesyonel olarak hizmet vermeye devam etmekteyim .

Osman Dağdelen (Erkek Kuaförü)

1990 yılında erkek berberlik mesleğine Ankara’da başladım. Antalya MD Kuaförde devam etmekteyim. Loreal, Kerastase, Vella, Aveda gibi markaların çeşitli seminer ve eğitimlere katıldım.

Eda Göksu (Halkla İlişkiler & Resepsiyon)

Önlisans eğitimimi 2012 yılında Akdeniz Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünde tamamladıktan sonra Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümünü bitirerek lisans eğitimimi tamamladım. Bir çok kurumsal şirkette muhasebe ve finans departmanlarında öğrenimimi geliştirdim. Bunun yanında Etkili iletişim Teknikleri Seminerlerine katıldım. Çalıştığım şirketlerde detaylara önem verir, sorumluluk bilinci ile çalışırım. İletişim ve temsil yeteneğim güçlü, koordinasyon becerim yüksektir.

Busenur Şaşmaz (Manikürist)

7 yıldır bu sektördeyim. Jel kaplama, kalıcı oje, nailart üzerine eğitim aldım. 1 yıldır MD Kuaförde Manikürist olarak hizmet vermekteyim.

Firdevs Altıner (Kuaför Asistanı & Saç Bakım Uzmanı)

Lise eğitiminden sonra güzellik bölümüne merak saldım ve Antalya da yaşamaya başladıktan sonra MD kuaförle tanıştım bana ilham ve yön verdi. 1 yıldır MD kuaförde saç bakım ve yıkama bölümünde çalışmaktayım. Böylelikle mesleğe giriş yaptım. Saç yıkama (masaj) ve bakımı eğitimleri aldım.

Helin Ölmez (Kuaför)

Lise Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri bölümü mezunuyum. 2 senedir bu sektördeyim, renklendirme işlemleri benim ilgi alanım. Saç tarama alanında farklı stiller yapmayı seviyorum. Yaratıcı bir bakış açısına sahibim, mesleğimi daha iyi yapabilmek adına İngilizceye ana dilim kadar hakimim.