MD KUAFÖR

40 yılı aşkın tecrübesi ve vizyoner bakış açısı ile kuaförlük mesleğinin çehresini yeniden tasarlayan isimler arasında gösterilebilecek Mustafa Demirbağ önderliğinde 2013 yılında Antalya’da kurulan MD Kuaför Aveda Life Style Salon Antalya’nın en güzel bölgelerinden olan Lara merkezde yer almaktadır. Antalya da bulunan Salon; Ekibinde yer alan birbirinden değerli renk uzmanları ve stilist kadrosu ile hizmet vermektedir.

TOTAL LOOK

‘’Total Look’’ kavramı ile güzelliğin bir bütün olarak tanımlandığı salonumuzda ‘’kendinizi en iyi siz tanırsınız’’ mottosuna dayanarak öncü aldığımız isteklerinizi; saçlarınızdan makyajınıza, tırnaklarınızdan cildinize kadar kendi alanında uzman olan ekibimiz ile güzelliğinizi ve güçlü yanlarınızı ön plana çıkartıyoruz.

MD KUAFÖR

40 yılı aşkın tecrübesi ve vizyoner bakış açısı ile kuaförlük mesleğinin çehresini yeniden tasarlayan isimler arasında gösterilebilecek Mustafa Demirbağ önderliğinde 2013 yılında Antalya’da kurulan MD Kuaför Aveda Life Style Salon Antalya’nın en güzel bölgelerinden olan Lara merkezde yer almaktadır. Antalya da bulunan Salon; Ekibinde yer alan birbirinden değerli renk uzmanları ve stilist kadrosu ile, misafirlerini ağırlamak için her ayrıntısı özenle tasarlanmış çevre dostu binası ve uluslararası platformda doğa dostu özelliği ile tanınan markaların ürün seçimleri ile sürdürülebilir anlayışının en başarılı destekçi ve temsilcileri arasında gösterilmektedir.

MUSTAFA DEMİRBAĞ

Türkiye’nin, Visagisme (Total Look) ve Colorscopiest (Renk Uyum Uzmanı) ünvanına sahip sayılı güzellik uzmanlarından olan Mustafa Demirbağ, kendi ismiyle markalaşan MD Kuaför salonunda 1999 yılından bugüne tüm deneyim ve birikimiyle misafirlerine hizmet vermektedir. Serge Morea’udan “Visagism” (Komple Görünüm) ve Brigitte Gautier’den “Coloroscopie” (Renk Uzmanlığı) dalında aldığı eğitimlerle bu alanlarda uzmanlık kazanmıştır.

TOTAL LOOK

‘’Total Look’’ kavramı ile güzelliğin bir bütün olarak tanımlandığı salonumuzda ‘’kendinizi en iyi siz tanırsınız’’ mottosuna dayanarak öncü aldığımız isteklerinizi; saçlarınızdan makyajınıza, tırnaklarınızdan cildinize kadar kendi alanında uzman olan ekibimiz ile güzelliğinizi ve güçlü yanlarınızı ön plana çıkartıyoruz.

SALON

‘’Total Look’’ kavramı ile güzelliğin bir bütün olarak tanımlandığı salonumuzda ‘’kendinizi en iyi siz tanırsınız’’ mottosuna dayanarak öncü aldığımız isteklerinizi; tırnaklarınızdan cildinize, saçlarınızdan makyajınıza kadar kendi alanında uzman olan ekibimiz ile güzelliğinizi ve güçlü yanlarınızı ön plana çıkartın.

SALON

Gerçek potansiyelinize ulaşın! Şu an burada iseniz; olmak istediğiniz halinizle karşılaşma zamanınız gelmiş demektir. ‘’Total Look’’ kavramı ile güzelliğin bir bütün olarak tanımlandığı salonumuzda ‘’kendinizi en iyi siz tanırsınız’’ mottosuna dayanarak öncü aldığımız isteklerinizi; tırnaklarınızdan cildinize, saçlarınızdan makyajınıza kadar kendi alanında uzman olan ekibimiz ile güzelliğinizi ve güçlü yanlarınızı ön plana çıkartın.

eylül hazaneylül hazan
11:39 23 Dec 22
MD kuaföre ilk gelişim saçımı boyatmak için geldim ve benimle çok güzel ilgilendiler saçımı ceylan hanım boyadı ve benim tam istediğim gibi yaptı saçımı ilgisi için ona çok teşekkür ediyorum 💕🦋
İrem Akçaİrem Akça
12:37 13 Dec 22
Her seferinde tereddütle bu saç bana olur mu acaba diye gittiğim hiçbir zaman da mutsuz ayrılmadığım asla değiştirmeyeceğim kuaförüm. İsteklerinizi göz önünde bulundurarak size yüzünüze ten renginize tarzınıza en uygun en yakışan saç rengi ve modelini bulmakta üstlerine tanımam tüm mutlu ayrıldığım seanslar için yüzlerce teşekkür ederim gözünüz kapalı gidebilirsiniz
esra alesra al
10:47 24 Nov 22
MD kuaför güleryüzlü ekibi sıcak samimi çalışanlarıyla mutlu olduğum kuaför başta Mustafa bey ,Esra hanım,Ümmühan Hanım Adem bey,Filiz hanım ‘İhsan bey ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim.Temiz titiz bir yer oldukları için ayrıca teşekkür ederim
su bulutsu bulut
13:37 22 Sep 22
Kesinlikle kuaförden daha fazlası. Sizi dinleyip anlayan, güler yüzlü, kraliçeler gibi ağırlayan, en çok yakışacak şeyi söyleyerek doğru yönlendiren profesyonel bir ekip ❤️ "şu model olsun" bile demiyorum ben artık. Çünkü onlar zaten biliyor🤗 başta Mustafa Bey ve Yağmur Hanım olmak üzere tüm ekibe sonsuz teşekkür ve minnetle 🌸 iyi ki varlar, çok seviyorum 🥰
öznur bozanöznur bozan
16:14 16 Sep 22
en kaliteli ve cilde dost malzemelerin kullanıldığı, çalışanların özenle seçildiği, gidince mutlaka memnun ayrıldığınız, size kendinizi prenses gibi hissettirdikleri kuaför ve güzellik salonu. Mustafa Bey'in yıllanmış tecrübesi ve güler yüzü de bonus.İslemlerimi yapan Sevgili İhsan Kara'ya sabrı, yeteneği ve emeği için de ayrıca minnettarım. Yoğun randevu trafiği arasında boş zamanını yakalayabildiğim için çok şanslıyım.
badem ailesibadem ailesi
19:15 06 Jun 22
Sahibi Mustafa bey işini iyi bilen ve herşeye hakim. Başarı tesadüf değildir.
Şakir BağcıŞakir Bağcı
19:08 27 May 22
Kız arkadaşım bu kuaförü tercih ediyor çok memnun özellikle yağmur hanımın ilgisinden çok memnun 👏👏👏
Hafize AkmanHafize Akman
17:21 26 May 22
Tek kelime ile harika ekip tereddütsüz gidin😍
Zeynep Eylül ÖğütZeynep Eylül Öğüt
04:23 26 May 22
Kendi içimde her arayışa girdiğimde doğru yönlendirme, doğru işlem, kaliteli hizmet ile 10 yıldır bir kez bile mutsuz ayrışmadım. Yapmış olmak için değil; sizi mutlu etmek gerçek hizmet ile buluşturmak oluşmuş bir ekip. Mustafa Bey’e, ekibine ve özellikle Esra Hanım’a verdikleri hizmet ve özveri için ayrı ayrı teşekkür ederim 🙏🏻 ❤️
gizem merve özgizem merve öz
11:45 29 Apr 22
Sadece Antalya'da degil Ankara, Istanbul genelinde de cogu iyi kuaforu bilen ve deneyimlemis biri olarak soyluyorum en begendigim, profesyonel ekibe sahip 10 senedir vazgecemedigim canim kuafor. Basta Yagmur olmak uzere herkes cok yetenekli ve profesyonel. Turkiye'nin bir numarasi!
Leyla YalcinLeyla Yalcin
18:36 20 Nov 22
Top Salon
Ece ErpekEce Erpek
07:34 29 Aug 22
Exceptional service,Extremely talented team with customer focused mindset.I highly recommend MD, especially Mr. Ustundag. Please let him cut your hair once, you will understand. I cannot even imagine someone else touch my hair.He studies your face shape and tells his honest opinion.
Neelam AlNeelam Al
15:39 26 Aug 22
I had amazing experience at Md .. the stuff is really professional and friendly I came from London to fix my hair colour and I had a best treatment .. esra is very professional she did my hair colour haircut n hair treatment.. 😘 highly recommended …
Maria BaldrisMaria Baldris
14:36 28 Mar 22
Excellent service . All staff are so professional .I did hair color and blow dry also eyebrows tinted .
Olesya YakuninaOlesya Yakunina
10:04 21 Sep 21
My experience in MD was horrible. They fool people. They said by phone that haircut costs 30-50 tl and after I came and it had been done they asked 190 tl! This is disgusting business style.They didnt do what I asked and hairdresser said she cant do proper haircut.Blow-drying without any protective or moisturizing serum, so my damaged hear became dry as hell.No care or any empathy to clients.ps Later on (after some years actually))) I got answer from this Saloon that I "have called another saloon with the same name" which is lie and hypocrisy. Just one more point ageist such bad client experience.Also, yes I seen Aveda on our shelfs, but nobody use it on my hear.
js_loader