MD KUAFÖR

40 yılı aşkın tecrübesi ve vizyoner bakış açısı ile kuaförlük mesleğinin çehresini yeniden tasarlayan isimler arasında gösterilebilecek Mustafa Demirbağ önderliğinde 2013 yılında Antalya’da kurulan MD Kuaför Aveda Life Style Salon Antalya’nın en güzel bölgelerinden olan Lara merkezde yer almaktadır. Antalya da bulunan Salon; Ekibinde yer alan birbirinden değerli renk uzmanları ve stilist kadrosu ile hizmet vermektedir.

TOTAL LOOK

‘’Total Look’’ kavramı ile güzelliğin bir bütün olarak tanımlandığı salonumuzda ‘’kendinizi en iyi siz tanırsınız’’ mottosuna dayanarak öncü aldığımız isteklerinizi; saçlarınızdan makyajınıza, tırnaklarınızdan cildinize kadar kendi alanında uzman olan ekibimiz ile güzelliğinizi ve güçlü yanlarınızı ön plana çıkartıyoruz.

MD KUAFÖR

40 yılı aşkın tecrübesi ve vizyoner bakış açısı ile kuaförlük mesleğinin çehresini yeniden tasarlayan isimler arasında gösterilebilecek Mustafa Demirbağ önderliğinde 2013 yılında Antalya’da kurulan MD Kuaför Aveda Life Style Salon Antalya’nın en güzel bölgelerinden olan Lara merkezde yer almaktadır. Antalya da bulunan Salon; Ekibinde yer alan birbirinden değerli renk uzmanları ve stilist kadrosu ile, misafirlerini ağırlamak için her ayrıntısı özenle tasarlanmış çevre dostu binası ve uluslararası platformda doğa dostu özelliği ile tanınan markaların ürün seçimleri ile sürdürülebilir anlayışının en başarılı destekçi ve temsilcileri arasında gösterilmektedir.

MUSTAFA DEMİRBAĞ

Türkiye’nin, Visagisme (Total Look) ve Colorscopiest (Renk Uyum Uzmanı) ünvanına sahip sayılı güzellik uzmanlarından olan Mustafa Demirbağ, kendi ismiyle markalaşan MD Kuaför salonunda 1999 yılından bugüne tüm deneyim ve birikimiyle misafirlerine hizmet vermektedir. Serge Morea’udan “Visagism” (Komple Görünüm) ve Brigitte Gautier’den “Coloroscopie” (Renk Uzmanlığı) dalında aldığı eğitimlerle bu alanlarda uzmanlık kazanmıştır.

TOTAL LOOK

‘’Total Look’’ kavramı ile güzelliğin bir bütün olarak tanımlandığı salonumuzda ‘’kendinizi en iyi siz tanırsınız’’ mottosuna dayanarak öncü aldığımız isteklerinizi; saçlarınızdan makyajınıza, tırnaklarınızdan cildinize kadar kendi alanında uzman olan ekibimiz ile güzelliğinizi ve güçlü yanlarınızı ön plana çıkartıyoruz.

SALON

‘’Total Look’’ kavramı ile güzelliğin bir bütün olarak tanımlandığı salonumuzda ‘’kendinizi en iyi siz tanırsınız’’ mottosuna dayanarak öncü aldığımız isteklerinizi; tırnaklarınızdan cildinize, saçlarınızdan makyajınıza kadar kendi alanında uzman olan ekibimiz ile güzelliğinizi ve güçlü yanlarınızı ön plana çıkartın.

SALON

Gerçek potansiyelinize ulaşın! Şu an burada iseniz; olmak istediğiniz halinizle karşılaşma zamanınız gelmiş demektir. ‘’Total Look’’ kavramı ile güzelliğin bir bütün olarak tanımlandığı salonumuzda ‘’kendinizi en iyi siz tanırsınız’’ mottosuna dayanarak öncü aldığımız isteklerinizi; tırnaklarınızdan cildinize, saçlarınızdan makyajınıza kadar kendi alanında uzman olan ekibimiz ile güzelliğinizi ve güçlü yanlarınızı ön plana çıkartın.

badem ailesibadem ailesi
19:15 06 Jun 22
Sahibi Mustafa bey işini iyi bilen ve herşeye hakim. Başarı tesadüf değildir.
Şakir BağcıŞakir Bağcı
19:08 27 May 22
Kız arkadaşım bu kuaförü tercih ediyor çok memnun özellikle yağmur hanımın ilgisinden çok memnun 👏👏👏
Hafize AkmanHafize Akman
17:21 26 May 22
Tek kelime ile harika ekip tereddütsüz gidin😍
Zeynep Eylül ÖğütZeynep Eylül Öğüt
04:23 26 May 22
Kendi içimde her arayışa girdiğimde doğru yönlendirme, doğru işlem, kaliteli hizmet ile 10 yıldır bir kez bile mutsuz ayrışmadım. Yapmış olmak için değil; sizi mutlu etmek gerçek hizmet ile buluşturmak oluşmuş bir ekip. Mustafa Bey’e, ekibine ve özellikle Esra Hanım’a verdikleri hizmet ve özveri için ayrı ayrı teşekkür ederim 🙏🏻 ❤️
gizem merve özgizem merve öz
11:45 29 Apr 22
Sadece Antalya'da degil Ankara, Istanbul genelinde de cogu iyi kuaforu bilen ve deneyimlemis biri olarak soyluyorum en begendigim, profesyonel ekibe sahip 10 senedir vazgecemedigim canim kuafor. Basta Yagmur olmak uzere herkes cok yetenekli ve profesyonel. Turkiye'nin bir numarasi!
js_loader
EnglishRussianTurkish